Darmowy katalog stron RMT

Bezpłątny, moderowany katalog polskich stron internetowych!

Turystyka

Strony w kategorii: Turystyka

Travelbedder - najlepsze noclegi w Rzymie

Noclegi w Rzymie potrafią być bardzo kosztowne, dlatego przed podróżą do Rzymu warto zorientować się gdzie i za ile można przenocować. W tym celu firma Travelbedder oferuje swoim klientom bezpłatne wyszukiwanie miejsc noclegowych w Rzymie w prywatnych kwaterach. Wystarczy wejść i wypełnić na naszej stronie krótki formularz, a my przygotujemy dla ciebie najlepszą ofertę noclegową według twoich preferencji. Noclegi Rzym to nasza pasja - na naszej stronie prezentujemy tylko i wyłącznie sprawdzone i pewne noclegi w Rzymie.

Adres strony: travelbedder.com • Data dodania/aktualizacji: 2013-03-19 • Szczegóły »

Płatny transport osób we Wrocławiu

Przewóz osób Wrocław jest ofertą skierowaną zarówno do instytucji, jak i klientów indywidualnych, którzy chcą szybko i sprawnie dotrzeć w określone miejsce. Gdy nie chcesz marnować czasu na przemieszczanie się pospolitymi środkami transportu, które bardzo często są zatłoczone i niepunktualne, skorzystaj z oferowanej przez nas usługi przewóz osób Wrocław. Posiadamy komfortowy i bezpieczny samochód typu bus, który pozwala na przewiezienie 8 osób, oraz mamy uprawnienia i spełniamy wszystkie wymogi by świadczyć usługi transportowe i przewozu osób. Gdy wykonujemy usługę przewóz osób Wrocław bezpieczeństwo pasażerów jest dla nas najważniejsze dlatego nasz pojazd często przechodzi kontrole techniczne, a wszystkie usterki naprawiane są natychmiast po ich wykryciu. W ofercie przewóz osób Wrocław kładziemy nacisk na przystępne ceny oraz maksymalny komfort naszych pasażerów, a wykonywana usługa i jej standard są na najwyższym europejskim poziomie. Dzięki nam możesz zorganizować wycieczkę, czy dowieźć grupę osób na imprezę okolicznościową taką jak ślub, wesele, bankiet, czy też przewieźć grupę delegatów na konferencję lub spotkanie biznesowe. Nasza firma świadczy usługę przewóz osób Wrocław od wielu lat i mamy w tej dziedzinie duże doświadczenie, dzięki czemu jesteśmy zaufanym partnerem w biznesie, na którym możesz polegać. Jeżeli interesuje Cię przewóz osób Wrocław zapraszamy na naszą stronę WWW, gdzie dowiesz się więcej o tej ofercie, poznasz cennik na przewóz osób oraz dowiesz się więcej o naszej firmie.

Adres strony: transport-osob.wroclaw.pl • Data dodania/aktualizacji: 2011-10-24 • Szczegóły »

Przewóz i transport osób Wrocław

Charakteryzujemy się szczególnym nastawieniem do każdego naszego potencjalnego Klienta. W Polsce jest wiele zakątków zasługujących na odwiedziny. Jednym z atrakcyjnych obszarów pod względem ilości unikalnych miejsc jest Wrocław. Sugerowane przez nas warunki finansowe są adekwatne. W usłudze przewóz osób Wrocław dajemy wóz, który posiada możliwość przewozu ośmioosobowej wycieczki nie licząc w niej kierowcy. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego w sprawie przeanalizowania wymagań świadczenia usługi przewóz osób Wrocław. W usłudze przewóz osób Wrocław wśród najczęściej obsługiwanych Klientów możemy podać firmy zajmujące się organizacją spotkań biznesowych. Udostępniany przez nas pojazd jest regularnie monitorowany pod kątem jego bezpieczeństwa w proponowanej usłudze przewóz osób Wrocław. Skontaktuj się z nami i bez pośredników negocjuj z nami warunki kontraktu na przewóz osób Wrocław. Proponując usługę przewóz osób Wrocław udostępniamy pojazd, dzięki któremu nasi pasażerowie mogą czuć się pewnie mając przy tym zachowany maksymalny komfort wyjazdu.

Adres strony: przewozy-wroclaw.onek.eu • Data dodania/aktualizacji: 2011-12-11 • Szczegóły »

Przewóz osób Wrocław tanio

Przewóz osób Wrocław jest ofertą kierowaną zarówno do instytucji, jak i klientów prywatnych, którzy chcą szybko i sprawnie dotrzeć w określone miejsce. Gdy nie chcesz marnować czasu na przemieszczanie się typowymi środkami transportu, które bardzo często są zatłoczone i niepunktualne, skorzystaj z oferowanej przez nas usługi przewóz osób Wrocław. Posiadamy komfortowy i bezpieczny samochód typu bus, który pozwala na przewiezienie 8 pasażerów, oraz mamy uprawnienia i spełniamy wszystkie wymogi by wykonywać usługi transportowe i przewozu osób. Podczas świadczenia usługi przewóz osób Wrocław bezpieczeństwo pasażerów jest dla nas najważniejsze dlatego nasz pojazd często przechodzi kontrole techniczne, a wszystkie usterki naprawiane są natychmiast po ich wykryciu. W ofercie przewóz osób Wrocław kładziemy nacisk na przystępne ceny oraz maksymalny komfort naszych pasażerów, a wykonywana usługa i jej standard są na najwyższym europejskim poziomie. Dzięki nam możesz zorganizować wycieczkę, czy dowieźć grupę osób na imprezę okolicznościową taką jak ślub, wesele, bankiet, czy też przewieźć grupę delegatów na konferencję lub zebranie biznesowe. Nasza firma świadczy usługę przewóz osób Wrocław od kilku lat i mamy w tej dziedzinie duże doświadczenie, dzięki czemu jesteśmy godnym zaufania partnerem w biznesie, na którym możesz polegać. Jeżeli jesteś zainteresowany usługą przewóz osób Wrocław zapraszamy na naszą stronę WWW, gdzie dowiesz się więcej o tej ofercie, poznasz cennik na przewóz osób oraz dowiesz się więcej na temat naszej firmy.

Adres strony: przewoz-osob.7.wroclaw.pl • Data dodania/aktualizacji: 2011-12-15 • Szczegóły »

portal turystyczny fotourlop.pl

Portal turystyczny zawierający galerie zdjęć z całego świata. W portalu opisy hoteli wraz z oceną, opisy podróży i wycieczek i inne ciekawe informacje. Każdy użytkownik portalu może utworzyć własną galerię zdjęć i podzielić się ze społecznością internetową. Portal nie jest związany związany z żadnym biurem podróży ni przewoźnikiem. Wszystkie wpisy są autorskie. Zapraszamy wszystkich na bezpłatne wirtualne podróże. Portal może się stać inspiracją dla tych co jeszcze nie wybrali miejsca letniego lub zimowego wypoczynku.

Adres strony: fotourlop.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-02-06 • Szczegóły »

Przewóz osób Wrocław tanio

Zachęcamy do kontaktu osobistego w sprawie omówienia warunków świadczenia usługi przewóz osób Wrocław. Usługa przewóz osób Wrocław ukierunkowana jest do szerokiego grona potencjalnych Klientów wliczając w nią osoby prywatne. Oferując usługę przewóz osób Wrocław udostępniamy samochód, dzięki któremu klienci mogą czuć się komfortowo mając przy tym utrzymany maksymalny komfort wyjazdu. W usłudze przewóz osób Wrocław wśród najczęściej obsługiwanych Klientów możemy wyliczyć przedsiębiorstwa zajmujące się organizacją spotkań biznesowych. Naszym celem jest ogólne zadowolenie Klienta oraz w terminie wykonywanie usługi. Nasza firma świadcząca przewóz osób Wrocław proponuje zwiedzanie Dolnego Śląska wraz z transportem w komfortowym samochodzie osobowym typu bus. Oferowane przez nas auto jest nierzadko sprawdzane pod kątem jego bezpieczeństwa w proponowanej usłudze przewóz osób Wrocław. W Polsce jest wiele miejsc wartych zwiedzania. Jednym z ciekawszych obszarów pod względem ilości wyjątkowych miejsc jest Dolny Śląsk. Bardzo wysoką jakość wycieczki naszym wozem dopełnia dostęp do usługi GPS i innych nowinek technicznych.

Adres strony: przewozyosob.wroclaw.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-04-05 • Szczegóły »

Przewóz i transport osób Wrocław

W usłudze przewóz osób Wrocław wśród najczęściej obsługiwanych Klientów możemy podać przedsiębiorstwa związane z organizacją spotkań biznesowych. W usłudze przewóz osób Wrocław mamy możliwość wyszczególnić ludzi, którym możemy pomóc w dojeździe w góry lub na różnego typu imprezy i nie tylko. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego by przeanalizować wymagania świadczenia usługi przewóz osób Wrocław. Bardzo wysoką jakość podróży naszym pojazdem wzbogaca dostęp do klimatyzacji i innych nowinek technicznych. Dużą grupę naszych Klientów w usłudze przewóz osób Wrocław stanowią organizatorzy przyjęć komunijnych oraz goście przybywający na inne święta w kręgu rodziny. Proponując usługę przewóz osób Wrocław przekazujemy pojazd, dzięki któremu nasi pasażerowie mogą czuć się dobrze mając przy tym zachowany maksymalny komfort podróży. W usłudze przewóz osób Wrocław gwarantujemy wóz, który posiada możliwość transportu ośmioosobowej grupy osób nie licząc w niej prowadzącego samochód. Jesteśmy otwarci na nowości, które mogą zwiększyć przystępność naszych usług. Nasza firma oferująca przewóz osób Wrocław sugeruje zwiedzenie Wrocławia wraz z przejazdem w komfortowym aucie osobowym typu bus.

Adres strony: przewoz-osob.gb.wroclaw.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-05-29 • Szczegóły »

Zobacz inne ciekawe strony w katalogu: RMT

Cosmopolitan Wrocław - szkoła języków obcych

Szkoła językowa Cosmopolitan z Wrocławia oferuje naukę angielskiego na kursach językowych dla osób w każdym wieku. Angielski to obecnie podstawa. Może...

Adres strony: www.cosmopolitan.edu.pl • Data dodania/aktualizacji: 2013-04-15 • Szczegóły »

Przewóz osób - SILESIA Tours Wrocław

Firma Silesia Tours z Wrocławia świadczy usługi przewozu osób oraz transportu osób na terenie Wrocławia i okolic. Obsługujemy różne uroczystości i imp...

Adres strony: www.silesiatours.pl • Data dodania/aktualizacji: 2013-04-15 • Szczegóły »

Pranie dywanów - Aga Clean Wrocław

Pranie dywanów jest usługą, którą nasza firma oferuje od początku swojej działalności. Posiadamy w tym zakresie nie tylko bogate doświadczenie i znajo...

Adres strony: www.pranie-dywanow-wroclaw.pl • Data dodania/aktualizacji: 2013-04-15 • Szczegóły »